Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zestawy sprzęgieł / koła zamachowe » Sprzęgło alternatora INA 535 0012 10
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Sprzęgło alternatora INA 535 0012 10

Sprzęgło alternatora INA 535 0012 10

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 75,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)



INA

INA 535 0012 10

INA

Sprzęgło alternatora

INA





 

Numery części OEM

 
Producent Numer OEM
AUDI 021 903 119 G
AUDI 022 903 119 A
AUDI 022 903 119 C
AUDI 028 903 119 AM
AUDI 038 903 119 A
AUDI 038 903 119 T
BOSCH 0 121 715 003
BOSCH 0 121 715 047
BOSCH 0 121 715 071
BOSCH 0 121 715 103
BOSCH 0 121 715 171
BOSCH 0 124 045 350
BOSCH 0 124 315 001
BOSCH 0 124 315 013
BOSCH 0 124 315 032
BOSCH 0 124 325 001
BOSCH 0 124 325 012
BOSCH 0 124 325 047
BOSCH 0 124 325 073
BOSCH 0 124 325 083
BOSCH 0 124 325 130
BOSCH 0 124 325 131
BOSCH 0 124 515 010
BOSCH 0 124 515 022
BOSCH 0 124 515 101
BOSCH 0 124 515 117
BOSCH 0 124 515 119
BOSCH 0 124 515 121
BOSCH 0 124 515 123
BOSCH 0 124 515 124
BOSCH 0 124 515 125
BOSCH 0 124 515 127
BOSCH 0 124 525 027
BOSCH 0 124 525 039
BOSCH 0 124 525 050
BOSCH 0 124 525 066
BOSCH 0 124 525 067
BOSCH 0 124 525 090
BOSCH 0 124 525 091
BOSCH 0 124 525 092
BOSCH 0 124 525 098
BOSCH 0 124 525 128
BOSCH 0 124 525 187
BOSCH 0 124 525 525
BOSCH 0 124 525 539
BOSCH 0 124 525 542
BOSCH 0 124 615 017
BOSCH 0 124 615 038
BOSCH 0 124 625 010
BOSCH 0 124 625 028
BOSCH 0 125 811 009
BOSCH 0 125 811 027
BOSCH 0 125 811 028
BOSCH 0 125 811 036
BOSCH 0 125 815 017
BOSCH 0 125 815 018
BOSCH 0 125 815 029
BOSCH 0 125 815 030
BOSCH 0 986 041 490
BOSCH 0 986 041 860
BOSCH 0 986 045 350
BOSCH F 000 BL0 462
BOSCH F 000 BL0 614
BOSCH F 000 BL0 615
BOSCH F 000 BL0 634
BOSCH F 000 BL0 6AJ
BOSCH F 000 BL0 6AS
BOSCH F 000 BL0 7H2
BOSCH F 000 BL0 802
BOSCH F 000 BL0 8A1
BOSCH F 000 BL0 8E1
BOSCH F 000 BL0 8E2
BOSCH F 002 G10 862
BOSCH F 002 G10 909
BOSCH F 00M 147 600
BOSCH F 00M 147 737
BOSCH F 00M 147 801
BOSCH F 00M 591 131
BOSCH F 00M 599 534
BOSCH F 00M 991 002
BOSCH F 00M 991 122
BOSCH F 00M 991 206
BOSCH F 00M 991 284
BOSCH F 042 205 135
BOSCH F 042 208 002
CHRYS 04801715AA
CHRYS 05033757AA
CHRYS 05033757AB
CONTI AP9001
DAYCO ALP2335
DENSO 021040-2430
DENSO 104211-8380
DODGE 0 4801 715AA
DODGE 0 5033 757AA
DODGE 0 5033 757AB
FEBI 15262
FORD 1100711
FORD 1100712
FORD 1118206
FORD 1253623
FORD 1253624
FORD 1366003
FORD 1366004
FORD 1469755
FORD 1570655
FORD 3M21-10300-AA
FORD 3M21-10300-BA
FORD 4M21-10300-CA
FORD 4M21-10300-EA
FORD 6M21-10344-BA
FORD 6M21-10346-AA
FORD 98VW-10300-CA
FORD 98VW-10300-EA
GATES OAP7013
HITACHI GD214998-1
HITACHI LR112070-1
HUTCHINSON DB0251
INA F-227628
INA F-227628.04
INA F-227628.05
INA F-227628.06
INA F-227628.07
INA F-227628.10
INA F-227628.11
INA F-227628.12
INA F-227628.4
INA F-227628.5
INA F-227628.6
INA F-227628.7
INA F-553470
INA F-553470.01
INA F-553470.02
INA F-553470.04
INA F-553470.05
INA F-553470.06
INA F-553470.07
INA F-553470.08
INA F-553470.09
INA F-581681
IPD 12-0010
JEEP 0 4801 715AA
JEEP 0 5033 757AA
JEEP 0 5033 757AB
KLOTZ G010Z
LORETT CR 3162
LUCAS_ELEC LOPA0009
MERCEDES-BENZ A 000 154 00 02
MERCEDES-BENZ A 000 154 01 02
MERCEDES-BENZ A 000 154 02 02
MITSUBISHI 1800A066
MS MOTORS 322 0069
RUV 55472
SEAT 021 903 119 G
SEAT 022 903 119 A
SEAT 022 903 119 C
SEAT 028 903 119 AM
SEAT 038 903 119 A
SEAT 038 903 119 T
SKF VKM 03100
SKODA 021 903 119 G
SKODA 022 903 119 A
SKODA 022 903 119 C
SKODA 028 903 119 AM
SKODA 038 903 119 A
SKODA 038 903 119 T
SNR GA754.05
SPIDAN 0.066472
SWAG 30140008
TRIPLEFIVE 03.80350
TRIPLEFIVE 230293
TRIPLEFIVE 332317
TRIPLEFIVE 335201
TRIPLEFIVE FG18T033
TRIPLEFIVE FG18T051
TRIPLEFIVE FG18T103
TRIPLEFIVE MBI-27250
TRIPLEFIVE PBT8631
TRIPLEFIVE RKT2066
TRIPLEFIVE SG12B015
TRIPLEFIVE SG8B013
TRIPLEFIVE SG8B027
TRIPLEFIVE SG9B015
TRIPLEFIVE TA20504
TRIPLEFIVE TG11C017
TRIPLEFIVE TG11C096
TRIPLEFIVE TG14C011
TRIPLEFIVE TG14C026
TRIPLEFIVE TG14C031
TRIPLEFIVE TG14C036
TRIPLEFIVE TG14C050
TRIPLEFIVE TG14C057
TRIPLEFIVE TG17C019
TRIPLEFIVE TG17C024
TRIPLEFIVE TG17C054
TRIPLEFIVE Y2046
VALEO 2546778
VALEO 2602911
VALEO 2604504
VALEO 2620533
VALEO 588001
VALEO 593515
VALEO 593600
VALEO 593999
VM 38 52 2321F
VW SVW 038 903 119 T
VW 021 903 026 A
VW 021 903 026 G
VW 021 903 026 L
VW 021 903 119 G
VW 022 903 028 A
VW 022 903 028 B
VW 022 903 119 A
VW 022 903 119 C
VW 028 903 028 E
VW 028 903 029 G
VW 028 903 030
VW 028 903 030 A
VW 028 903 119 AM
VW 038 903 018 P
VW 038 903 018 Q
VW 038 903 018 QX
VW 038 903 023 K
VW 038 903 023 L
VW 038 903 023 Q
VW 038 903 023 R
VW 038 903 023 S
VW 038 903 024 A
VW 038 903 024 B
VW 038 903 024 D
VW 038 903 024 E
VW 038 903 024 F
VW 038 903 024 G
VW 038 903 119 A
VW 038 903 119 S
VW 038 903 119 T
VW 03G 903 016 A
VW 03G 903 023
VW 03G 903 023 X
VW 03L 903 023
VW 03L 903 023 A
VW 03L 903 023 B
VW 03L 903 023 D
VW 03L 903 023 E
VW 03L 903 023 F
VW 03L 903 023 G
VW 03L 903 023 R
VW 03L 903 024
VW 03L 903 024 A
VW 03L 903 024 B
VW 03L 903 024 E
VW 03L 903 024 F
VW 03L 903 024 J
VW 03L 903 024 K
VW 03L 903 024 M
VW 03P 903 023 C
VW 03P 903 023 D
VW 03P 903 023 E
VW 03P 903 023 F
VW 045 903 023
VW 045 903 023 A
VW 045 903 023 B
VW 045 903 023 E
VW 045 903 023 F
VW 045 903 023 G
VW 04B 903 023 B
VW 04B 903 023 C
VW 057 903 025
VW 06F 903 023 A
VW 06F 903 023 C
VW 06F 903 023 D
VW 06F 903 023 E
VW 06F 903 023 F
VW 06F 903 023 J
VW 074 903 026
VW 1GD 903 023
VW L03 890 311 9S



Odpowiednie dla pojazdów:


VW
SEAT
FORD
SKODA
AUDI
MITSUBISHI
JEEP
DODGE
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
VW AMAROK platforma / podwozie (S1B) 2.0 TDI 4motion platforma / podwozie CNFB 103 (140) 1968 2011.09 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI liftback CAYC 77 (105) 1598 2011.10 - 2016.07
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI liftback CFFB, CJAA 103 (140) 1968 2011.04 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI kabriolet CAYC 77 (105) 1598 2011.12 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI kabriolet CFFB, CJAA 103 (140) 1968 2012.04 - 2016.07
VW BORA (1J2) 1.6 sedan BJH, AVU, BFQ 75 (102) 1595 2000.08 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.8 T sedan AUQ 132 (180) 1781 2002.03 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.8 T sedan AGU, BAE, ARX, AUM 110 (150) 1781 2000.05 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 SDI sedan AQM, AGP 50 (68) 1896 1998.10 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI sedan ATD, AXR, BEW 74 (101) 1896 2000.09 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI sedan AUY, AJM 85 (115) 1896 1998.12 - 2002.01
VW BORA (1J2) 1.9 TDI sedan ASZ 96 (130) 1896 2000.11 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI sedan AGR, ALH 66 (90) 1896 1998.10 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI sedan ARL 110 (150) 1896 2000.05 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI sedan AHF, ASV 81 (110) 1896 1998.10 - 2001.06
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion sedan ARL 110 (150) 1896 2000.05 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion sedan AUY, AJM 85 (115) 1896 1999.02 - 2001.06
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion sedan ATD 74 (101) 1896 2000.09 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion sedan ASZ 96 (130) 1896 2000.11 - 2005.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion sedan AGR 66 (90) 1896 1998.11 - 2002.04
VW BORA (1J2) 2.0 sedan AZJ, BBW, APK, AZH, AZG, AQY 85 (115) 1984 1998.10 - 2005.05
VW BORA (1J2) 2.0 4motion sedan AZJ, AZH 85 (115) 1984 2000.04 - 2005.05
VW BORA (1J2) 2.3 V5 sedan AQN 125 (170) 2324 2000.10 - 2005.05
VW BORA (1J2) 2.3 V5 sedan AGZ 110 (150) 2324 1998.10 - 2000.10
VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion sedan AQN 125 (170) 2324 2000.10 - 2005.05
VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion sedan AGZ 110 (150) 2324 1998.12 - 2000.10
VW BORA (1J2) 2.8 V6 4motion sedan AQP, BDE, AUE 150 (204) 2792 1999.03 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.6 kombi APF, AEH 74 (100) 1595 1999.05 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.6 kombi AVU, BFQ 75 (102) 1595 2000.08 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T kombi AUQ 132 (180) 1781 2002.05 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T kombi AGU, ARX, AUM 110 (150) 1781 2000.05 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI kombi AGR, ALH 66 (90) 1896 2004.07 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI kombi AUY, AJM 85 (115) 1896 1999.05 - 2001.06
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI kombi ASZ 96 (130) 1896 2000.11 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI kombi AHF, ASV 81 (110) 1896 1999.05 - 2001.06
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI kombi ARL 110 (150) 1896 2001.05 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI kombi ATD, AXR 74 (101) 1896 2000.09 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion kombi AUY, AJM 85 (115) 1896 1999.05 - 2001.06
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion kombi ARL 110 (150) 1896 2001.05 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion kombi ASZ 96 (130) 1896 2000.11 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion kombi ATD 74 (101) 1896 2000.09 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.0 kombi AZJ, APK, AZH, AQY 85 (115) 1984 1999.05 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion kombi ATF 88 (120) 1984 1999.12 - 2003.05
VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion kombi AZJ, AZH 85 (115) 1984 2000.04 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 kombi AQN 125 (170) 2324 2000.10 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 kombi AGZ 110 (150) 2324 1999.05 - 2000.10
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion kombi AGZ 110 (150) 2324 1999.05 - 2000.10
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion kombi AQN 125 (170) 2324 2000.10 - 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion kombi AQP, BDE, AUE 150 (204) 2792 1999.05 - 2005.05
VW CADDY II Furgon (9K9A) 1.9 SDI Furgon AEY, AYQ 47 (64) 1896 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II Furgon (9K9A) 1.9 TDI Furgon 1Z, AHU, ALH 66 (90) 1896 1996.09 - 2004.01
VW CADDY II kombi (9K9B) 1.9 SDI kombi AEY, AYQ 47 (64) 1896 1995.11 - 2004.01
VW CADDY II kombi (9K9B) 1.9 TDI kombi ALE, AHU, ALH 66 (90) 1896 1996.10 - 2004.01
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 Furgon BGU, BSE, BSF 75 (102) 1595 2004.04 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel Furgon CHGA 75 (102) 1595 2011.05 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI Furgon CAYE 55 (75) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI Furgon CAYD 75 (102) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI Furgon BSU 55 (75) 1896 2005.09 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI Furgon BLS, BJB 77 (105) 1896 2004.04 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion Furgon BLS 77 (105) 1896 2008.11 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel Furgon BSX 80 (109) 1984 2006.04 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI Furgon BST, BDJ 51 (70) 1968 2004.03 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon BMM 103 (140) 1968 2007.09 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon CFHE 62 (85) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon CFJA 125 (170) 1968 2012.05 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon CLCA 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V Furgon CLCB, CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion Furgon CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion Furgon CFHF 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion Furgon CFHE 62 (85) 1968 2010.12 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel kombi CHGA 75 (102) 1595 2011.05 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI kombi CAYD 75 (102) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI kombi CAYE 55 (75) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI kombi BSU 55 (75) 1896 2005.09 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI kombi BLS, BJB 77 (105) 1896 2004.04 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion kombi BLS 77 (105) 1896 2008.05 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel kombi BSX 80 (109) 1984 2006.04 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI kombi BST, BDJ 51 (70) 1968 2004.03 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI kombi CLCA 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI kombi CFJA 125 (170) 1968 2012.05 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI kombi BMM 103 (140) 1968 2007.09 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V kombi CLCB, CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion kombi CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion kombi CFHF 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY IV Furgon (SAA, SAH) 1.6 TDI Furgon CAYD 75 (102) 1598 2015.05 - .
VW CADDY IV Furgon (SAA, SAH) 1.6 TDI Furgon CAYE 55 (75) 1598 2015.05 - 2017.11
VW CADDY IV Furgon (SAA, SAH) 2.0 TDI Furgon CLCB, CFHC 103 (140) 1968 2015.05 - .
VW CADDY IV Furgon (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion Furgon CFHC 103 (140) 1968 2015.05 - .
VW CADDY IV Furgon (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion Furgon CFHF 81 (110) 1968 2015.05 - 2016.05
VW CADDY IV kombi (SAB, SAJ) 1.6 TDI kombi CAYD 75 (102) 1598 2015.05 - .
VW CADDY IV kombi (SAB, SAJ) 1.6 TDI kombi CAYE 55 (75) 1598 2015.05 - .
VW CADDY IV kombi (SAB, SAJ) 2.0 TDI kombi CLCB, CFHC 103 (140) 1968 2015.05 - .
VW CADDY IV kombi (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion kombi CFHC 103 (140) 1968 2015.05 - .
VW CADDY IV kombi (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion kombi CFHF 81 (110) 1968 2015.05 - .
VW CC (358) 2.0 TDI coupe CLLA, CFGB 125 (170) 1968 2011.11 - 2016.12
VW CC (358) 2.0 TDI coupe CFGC 130 (177) 1968 2012.12 - 2016.12
VW CC (358) 2.0 TDI coupe CFFB 103 (140) 1968 2011.11 - 2016.12
VW CC (358) 2.0 TDI coupe CFFA 100 (136) 1968 2011.11 - 2016.12
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion coupe CFFB 103 (140) 1968 2011.11 - 2016.12
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion coupe CFGC 130 (177) 1968 2012.12 - 2016.12
VW CC (358) 2.0 TDI 4motion coupe CFGB 125 (170) 1968 2011.11 - 2013.01
VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI Autobus CSLB 84 (114) 1968 2013.11 - 2016.12
VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI Autobus BJJ, CEBA 65 (88) 2461 2006.04 - 2011.07
VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI Autobus CECB, BJM 120 (163) 2461 2006.04 - 2011.07
VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI Autobus CECA, BJL 100 (136) 2461 2006.04 - 2013.05
VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI Autobus CEBB, BJK 80 (109) 2461 2006.04 - 2013.05
VW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI Furgon CSLB 84 (114) 1968 2013.11 - 2016.12
VW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI Furgon CSLC 103 (140) 1968 2015.11 - 2016.12
VW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.5 TDI Furgon CEBB, BJK 80 (109) 2461 2006.04 - 2013.05
VW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.5 TDI Furgon CECA, BJL 100 (136) 2461 2006.04 - 2013.05
VW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.5 TDI Furgon CECB, BJM

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.