Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zestawy sprzęgieł / koła zamachowe » Zestaw sprzęgła VALEO 834009
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Zestaw sprzęgła VALEO 834009

Zestaw sprzęgła VALEO 834009

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 410,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)



VALEO

Zestaw sprzęgła VALEO 834009

VALEO



 
 

Zestaw zawiera następujące elementy:


Wysprzęglik centralny sprzęgła VALEO810030
Sprzęgło - komplet VALEO826055


 

Numery części OEM

 
Producent Numer OEM
FORD 1077991
FORD 1077992
FORD 1116674
FORD 1122236
FORD 1252272
FORD 1252273
FORD 1354396
FORD 3S417540B1A
FORD PX5417540B1C
FORD PX5417540B2C
FORD PXS417540B1D
LUK 622 2414 33
LUK 622241433
SACHS 3000 990 022
SACHS 3000990022



Odpowiednie dla pojazdów:


FORD
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V liftback FXDB, FXDD, FXDA, FXDC 55 (75) 1388 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.4 16V liftback FXDA 55 (75) 1388 1998.10 - 1999.09
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V liftback FYDB, FYDD, FYDH, FYDA, FYDC 74 (100) 1596 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V liftback EYDL, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDC 85 (115) 1796 1998.10 - 2004.11
FORD FOCUS Furgon / kombi (DNW) 1.8 Furgon / kombi EYDG, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDC 85 (116) 1796 1999.04 - 2005.03
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.4 16V kombi FXDB, FXDD, FXDA, FXDC 55 (75) 1388 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.6 16V kombi FYDB, FYDD, FYDH, FYDA, FYDC 74 (100) 1596 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS Turnier (DNW) 1.8 16V kombi EYDL, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDC 85 (115) 1796 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.4 16V sedan FXDB, FXDD, FXDA, FXDC 55 (75) 1388 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.6 16V sedan FYDB, FYDD, FYDH, FYDA, FYDC 74 (100) 1596 1999.02 - 2004.11
FORD FOCUS sedan (DFW) 1.8 16V sedan EYDL, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDB, EYDD, EYDE, EYDF, EYDC 85 (115) 1796 1999.02 - 2004.11

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl