Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zestawy sprzęgieł / koła zamachowe » Komplet sprzęgła LUK 620 3090 33
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Komplet sprzęgła LUK 620 3090 33

Komplet sprzęgła LUK 620 3090 33

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 600,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)



LUK

Komplet sprzęgła LUK 620 3090 33

LUK



 

Zestaw zawiera następujące elementy:


Tarcza sprzęgła LUK320 0261 10
Tarcza dociskowa sprzęgła LUK120 0264 10
Wysprzęglik centralny sprzęgła LUK510 0073 10


 

Numery części OEM

 
Producent Numer OEM
OMNICRAFT 2277347
OMNICRAFT HAMJ-7C623-ACAA
OPEL 24422061
OPEL 24424957
OPEL 55565534
OPEL 55568083
OPEL 55579530
OPEL 56 79 304
OPEL 56 79 332
OPEL 56 79 333
OPEL 6 64 094
OPEL 6 66 031
OPEL 6 66 032
OPEL 6 66 143
OPEL 6 79 057
OPEL 90421577
OPEL 90522766
OPEL 90523765
OPEL 90544037
OPEL 93187702
OPEL 93187703
TRIPLEFIVE 8660000853
VAUXH 16 06 479
VAUXH 24422061
VAUXH 55568083
VAUXH 55579530
VAUXH 56 79 333
VAUXH 6 66 031
VAUXH 6 79 057
VAUXH 90522511
VAUXH 93185875



Odpowiednie dla pojazdów:


OPEL
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
OPEL ADAM (M13) 1.2 liftback A 12 XEL, B 12 XEL 51 (69) 1229 2012.10 - .
OPEL ADAM (M13) 1.4 liftback B 14 XER, A 14 XER, D 14 XER 74 (101) 1398 2012.10 - .
OPEL ADAM (M13) 1.4 liftback A 14 XEL, B 14 XEL 64 (87) 1398 2012.10 - .
OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG liftback A 14 XEL, B 14 XEL 64 (87) 1398 2013.07 - .
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.6 (F70) Furgon X 16 SZR 55 (75) 1598 1999.01 - 2000.09
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.2 16V (F35) kombi X 12 XE 48 (65) 1199 1998.02 - 2000.09
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.2 16V (F35) kombi Z 12 XE 55 (75) 1199 2000.09 - 2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.4 (F35) kombi Z 14 XEP 66 (90) 1364 2004.10 - 2009.12
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.4 16V (F35) kombi Z 14 XE, X 14 XE 66 (90) 1389 1998.06 - 2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 (F35) kombi X 16 SZR 55 (75) 1598 1998.02 - 2000.09
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) liftback X 12 XE 48 (65) 1199 1998.02 - 2000.09
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) liftback Z 12 XE 55 (75) 1199 2000.09 - 2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 (F08, F48) liftback Z 14 XEP 66 (90) 1364 2007.09 - 2009.12
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) liftback Z 14 XE, X 14 XE 66 (90) 1389 1998.02 - 2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) liftback X 16 SZR 55 (75) 1598 1998.02 - 2000.09
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) sedan X 12 XE 48 (65) 1199 1998.09 - 2000.09
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) sedan Z 12 XE 55 (75) 1199 2000.09 - 2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 (F69) sedan Z 14 XEP 66 (90) 1364 2007.09 - 2009.12
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 16V (F69) sedan Z 14 XE, X 14 XE 66 (90) 1389 1998.09 - 2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) sedan X 16 SZR 55 (75) 1598 1998.09 - 2000.09
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) liftback Z 12 XEP 59 (80) 1229 2005.08 - 2010.10
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) liftback Z 12 XEP 59 (80) 1229 2006.07 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) liftback A 12 XER 63 (86) 1229 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) liftback A 12 XEL 51 (69) 1229 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) liftback A 12 XER 61 (83) 1229 2011.06 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) liftback Z 12 XEP 59 (80) 1229 2006.08 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) liftback A 12 XER 63 (86) 1229 2011.06 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) liftback A 14 XER 74 (100) 1398 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) liftback A 14 XEL 64 (87) 1398 2009.09 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) liftback A 14 XEL 64 (87) 1398 2009.09 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.2 (L08) Furgon A 12 XEL 51 (69) 1229 2010.01 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.2 (L08) Furgon Z 12 XEP 59 (80) 1229 2006.08 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.2 (L08) Furgon A 12 XER 63 (86) 1229 2010.06 - 2014.08
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.4 (75) nadwozie wielkopojemne (MPV) B 14 XER, A 14 XER 74 (100) 1398 2010.06 - 2017.03
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19) sedan X 16 SZR 55 (75) 1598 1995.10 - 2002.04
OPEL VECTRA B kombi (J96) 1.6 i (F35) kombi X 16 SZR 55 (75) 1598 1996.11 - 2000.06
OPEL VECTRA B liftback (J96) 1.6 i (F68) liftback X 16 SZR 55 (75) 1598 1995.10 - 2003.07

CHEVROLET
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
CHEVROLET AVEO liftback (T300) 1.2 liftback LWD 51 (69) 1229 2011.03 - .
CHEVROLET AVEO liftback (T300) 1.2 liftback LDC 63 (86) 1229 2011.03 - .
CHEVROLET AVEO liftback (T300) 1.2 LPG liftback LDC 63 (86) 1229 2012.11 - .
CHEVROLET AVEO liftback (T300) 1.4 liftback LDD 74 (101) 1398 2011.03 - .
CHEVROLET AVEO sedan (T300) 1.2 sedan LDC 63 (86) 1229 2011.03 - .
CHEVROLET AVEO sedan (T300) 1.2 sedan LWD 51 (69) 1229 2011.03 - .
CHEVROLET AVEO sedan (T300) 1.2 LPG sedan LDC 63 (86) 1229 2012.11 - 2015.12
CHEVROLET AVEO sedan (T300) 1.4 sedan LDD 74 (100) 1398 2011.07 - .

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl