Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Hamulce » Klocki hamulcowe » Komplet klocków hamulcowych TRW GDB1321
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Komplet klocków hamulcowych TRW GDB1321

Komplet klocków hamulcowych TRW GDB1321

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 75,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)





TRW

TRW GDB1321

TRW

Komplet klocków hamulcowych



 

Specyfikacja techniczna:

 

Wysokość [mm]: 47,4

Długość [mm]: 130,8

Grubość [mm]: 18,0

 

Numery części OEM

 
Producent Numer OEM
A.B.S. 37040
A.B.S. 37040OE
ACDELCO AC673281D
APEC PAD976
ATE 13046039742
ATE 13046039752
ATE 13046039772
BENDIX 571930X
BENDIX 571931B
BLUEPRINT ADN142122
BORG BECK BBP1622
BORG BECK BBP1729
BOSCH 0 986 424 455
BOSCH 0 986 424 487
BOSCH 0 986 424 660
BOSCH 0 986 494 507
BOSCH 0 986 495 011
BOSCH 0 986 495 052
BOSCH 0 986 495 235
BOSCH 0 986 AB1 064
BOSCH 0 986 TB2 043
BOSCH 0 986 TB2 316
BOSCH 0 986 TB2 761
BOSCH F 03A 150 014
BRAKE ENG PA1155
BREMBO P56038
BREMBO P61098
CITRO 1720 82
CITRO 4251 69
CITRO 4252 05
CITRO 4253 05
DELPHI LP0696
DELPHI LP1111
DELPHI LP1133
DELPHI LP1519
DELPHI LP1610
DELPHI LP1617
DELPHI LP1699
DITAS DFB2321
E.T.F. 120749
E.T.F. 121019
FEBI 16441
FERODO FDB1135
FERODO FDB1378
FERODO FDB1378-D
FERODO FQT1135
FERODO FQT1378
FERODO FSL1135
FRITECH 2620
FRITECH 2621
FTE BL1652A4
GALFER B1G10204642
GALFER B1G10204972
GIRLING 6113213
HBJAKOPART J3601013
HELLA 8DB 355 009-411
HELLA 8DB 355 019-301
HELLA 8DB 355 019-311
HERZOG GER 887040
ICER 181204
ICER 181204702
ICER 181217
ICER 181217702
ICER 181255702
JURID 571930J
JURID 571930JAS
JURID 571931J
JURID 571931JAS
JURID 571954D
JURID 571954J
JURID 571954JAS
JURID 573051D
JURID 573051J
KAGER 350951
KAWE 81213
LEMFO 26266
LPR 05P1106
LPR 05P662
LPR 05P903
MAG 363702161040
MAG 363702161113
MAG 363702161203
MAPCO 6472
METELLI 2202530
METELLI 2202531
METZGER 064301
METZGER 064310
MEYLE 025 219 8018
MEYLE 025 219 8018/PD
MEYLE 025 235 9718
MEYLE 025 235 9718/PD
MGA 426
MGA 500
MIN MDB1837
MIN MDB2055
MIN MDK0092
MIN MDK0093
MIN MDK0128
NECTO FD6733A
NECTO FD6733N
NK 223938
OPTIMAL 10193
OPTIMAL 10316
PAGID T1245
PAGID T9070
PAGID T9073
PEUGEOT 4251 66
PEUGEOT 4253 19
PEX 7470
PEX 7478
PEX 7492
PEX 7492S
QH BENELUX 7065
QUINTON HA 864300
QUINTON HA BP1067
QUINTON HA BP1241
RAMEDER T0600082
RAMEDER T0600093
RAMEDER T0610069
REMSA 064300
REMSA 064301
REMSA 064310
REMSA 064320
REMSA 64300
REMSA 64320
REMSA 864300
RENAULT 77 01 205 513
RENAULT 77 01 205 995
RENAULT 86 71 014 265
ROADHOUS 864300
ROULUNDS 673281
SBS 223938
SCT SP312
SPIDAN 32291
SPIDAN 32761
SPIDAN 32809
SWAG 60916441
TEXTAR 2198003
TEXTAR 2198018025
TEXTAR 2359703
TEXTAR 2359705
TRISCAN 811025015
TRISCAN 811028010
TRUSTING 2620
TRUSTING 2621
TTC 1935021
VALEO 301726
VALEO 597265
VALEO 597492
VALEO 598324
VALEO 598325
VALEO 598461
VALEO 598726
VALEO 601433
WAGNER WBP21980A
WAGNER WBP23597A
WOKING P743300
ZIMMERMANN 219801801
ZIMMERMANN 219811801v


 
Odpowiedni dla pojazdów:


RENAULT
CITROËN

 
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) nadwozie wielkopojemne (MPV) D7F 744, D7F 746, D7F 722, D7F 710, D7F 720, D7F 726 43 (58) 1149 1997.08 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) nadwozie wielkopojemne (MPV) D4F 716, D4F 730, D4F 712, D4F 714 55 (75) 1149 2001.06 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) nadwozie wielkopojemne (MPV) E7J 780, E7J 634, E7J 635, K7J 701, K7J 700 55 (75) 1390 1997.08 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi nadwozie wielkopojemne (MPV) K9K 702, K9K 700 45 (61) 1461 2005.04 - 2010.06
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi nadwozie wielkopojemne (MPV) K9K 704 42 (57) 1461 2003.07 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) nadwozie wielkopojemne (MPV) K9K 704, K9K 700 48 (65) 1461 2001.12 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) nadwozie wielkopojemne (MPV) K9K 710, K9K 702 60 (82) 1461 2002.07 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) K4M 750, K4M 752, K4M 753, K4M 706, K4M 730 70 (95) 1598 2001.06 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent nadwozie wielkopojemne (MPV) K4M 850 60 (82) 1598 2005.06 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 nadwozie wielkopojemne (MPV) F9Q 790 62 (84) 1870 2003.10 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) nadwozie wielkopojemne (MPV) F9Q 780 59 (80) 1870 2000.02 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) nadwozie wielkopojemne (MPV) F8Q 662 40 (54) 1870 1997.08 - .
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) nadwozie wielkopojemne (MPV) F8Q 632, F8Q 630 47 (64) 1870 1997.08 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) Furgon D7F 744, D7F 746, D7F 722, D7F 710, D7F 720, D7F 726 43 (58) 1149 1997.08 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) Furgon D7F 744, D7F 722, D7F 766, D7F 764, D7F 710 44 (60) 1149 1998.07 - 2001.07
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) Furgon D4F 730, D4F 712, D4F 714 55 (75) 1149 2001.10 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) Furgon E7J 780, E7J 634, E7J 635, K7J 701, K7J 700 55 (75) 1390 1997.08 - 2008.06
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi Furgon K9K 716 45 (61) 1461 2005.10 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) Furgon K9K 704, K9K 702, K9K 700 48 (65) 1461 2001.12 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) Furgon K9K 710, K9K 702 60 (82) 1461 2003.04 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) Furgon K9K 718 62 (84) 1461 2005.06 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) Furgon K9K 704 42 (57) 1461 2002.12 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V Furgon K4M 752, K4M 706 70 (95) 1598 2001.10 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) Furgon F8Q 632 48 (65) 1870 1999.09 - 2003.06
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) Furgon F9Q 790 62 (84) 1870 2003.07 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) Furgon F9Q 780 59 (80) 1870 2000.02 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) Furgon F8Q 662 40 (54) 1870 1997.08 - .
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) Furgon F8Q 632, F8Q 630 47 (64) 1870 1997.08 - .

CITROËN
 
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
CITROËN XSARA (N1) 1.4 i liftback KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) 55 (75) 1360 1997.04 - 2005.03
CITROËN XSARA (N1) 1.5 D liftback VJZ (TUD5) 42 (57) 1527 1997.04 - 2000.09
CITROËN XSARA Break (N2) 1.5 D kombi VJZ (TUD5) 42 (57) 1527 1997.10 - 2000.09
CITROËN XSARA coupe (N0) 1.4 i coupe KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) 55 (75) 1360 1998.03 - 2005.03
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl