Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Hamulce » Klocki hamulcowe » Komplet klocków hamulcowych QUARO QP2719
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Komplet klocków hamulcowych QUARO QP2719

Komplet klocków hamulcowych QUARO QP2719

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 60,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)





Komplet klocków hamulcowych

QUARO

QP2719





 

Specyfikacja techniczna:

 
Szerokość [mm]:  95,4
Wysokość [mm]:  43,2
Grubość [mm]:  15,7


 

Numery części OEM


Producent Numer OEM
A.B.S. 37561
APEC PAD1532
ATE 13.0460-2723.2
ATE 13.0460-2737.2
ATE 13.0470-2723.2
ATE 13046027232
ATE 13046027372
ATE 13047027232
ATE 602723
ATE 602737
ATE LD2723
AUGRO 55514053
BARUM BA2313
BENDIX 573263B
BLUEPRINT ADJ134219
BOSCH 0 986 494 214
BOSCH 0 986 494 247
BOSCH 0 986 494 639
BOSCH 0986424214
BOSCH 0986494247
BOSCH 986494247
BRECK 24537 00 702 00
BRECK 24537 00 702 10
BREMBO P24075
DELPHI LP1969
FEBI 16642
FERODO FDB1917
FERODO FDB1932
FERODO FDB1933
FERODO FSL1917
FERODO FSL1933
FORD 1438867
FORD 1459408
FORD 1477803
FORD 15662234
FORD 1566234
FORD 1682005
FORD 1756395
FORD 6G9012M008GD
FORD 6G912M008GC
FORD 6G912M008GF
FORD 6G912MM08GA
FORD 6G912MM08GB
FORD 6G912MM08GC
FORD ME6G9J2M008GA
FRITECH 7960
FTE BL2048A3
GALFER B1G10207862
GIRLING 6117321
HELLAPAGID 355013301
HELLAPAGID 355023961
HELLAPAGID 8DB355013301
HELLAPAGID 8DB355023961
ICER 181801
JAPANPAR PP-L03AF
JURID 573263J
JURID 573263JC
MAG 363700201696
MAG 363916060257
MAG T1696MM
MAXGEAR 19-1094
MEYLE 025 245 3715
MEYLE 025 245 3715/PD
MGA 865
MIN MDB2887
NK 222567
OPTIMAL 12322
PAGID T1696
QUINTON HA BP1557
REMSA 125600
RHIAG 109534
RHIAG 109535
ROADHOUS 2125600
SBS 222567
TEXTAR 2453701
TEXTAR 2453702
TEXTAR 2453703
TEXTAR 2453708
TRISCAN 811017024
TRUSTING 7960
TRW GDB1708
TRW GDB1709
TRW GDB1732
TRW GDB1732DTE
VALEO 598935
WAGNER WBP24537A
WAGNER WBP24537B
WAGNER WBP24537C




Odpowiednie dla pojazdów:


FORD

 
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS liftback JZDA 224 (305) 2521 2009.01 - 2011.07
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 liftback JZDA 257 (350) 2521 2010.05 - 2011.07
FORD GALAXY (WM) 1.6 EcoBoost nadwozie wielkopojemne (MPV) JTWA, JTWB 118 (160) 1596 2010.11 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 1.6 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) T1WA, T1WB 85 (115) 1560 2011.02 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 1.8 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) QYWA 92 (125) 1753 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 1.8 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) FFWA 74 (100) 1753 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 nadwozie wielkopojemne (MPV) AOWA, AOWB 107 (145) 1999 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 EcoBoost nadwozie wielkopojemne (MPV) TNWA 149 (203) 1999 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) QXWC, UFWA, QXWA, QXWB 103 (140) 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) TYWA, KLWA 85 (115) 1997 2007.11 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) UKWA, AZWC 100 (136) 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) AZWA 96 (130) 1997 2006.05 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) TXWA 120 (163) 1997 2010.03 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.2 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) Q4BA, Q4WA 129 (175) 2179 2008.03 - 2012.12
FORD GALAXY (WM) 2.2 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) KNWA 147 (200) 2179 2010.11 - 2015.06
FORD GALAXY (WM) 2.3 nadwozie wielkopojemne (MPV) SEWA 118 (160) 2261 2007.09 - 2015.06
FORD KUGA I 2.0 TDCi samochód terenowy zamknięty UFDA 103 (140) 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi samochód terenowy zamknięty G6DG, UKDA 100 (136) 1997 2008.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 samochód terenowy zamknięty G6DG, UKDA 100 (136) 1997 2008.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 samochód terenowy zamknięty TXDA 120 (163) 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 samochód terenowy zamknięty UFDA 103 (140) 1997 2010.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.5 samochód terenowy zamknięty HYDC, HYDB 147 (200) 2522 2009.03 - 2012.11
FORD KUGA I 2.5 4x4 samochód terenowy zamknięty HYDB 147 (200) 2522 2008.02 - 2012.11
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost liftback JTBB, JTBA 118 (160) 1596 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi liftback T1BA, T1BB, T1BC 85 (115) 1560 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti liftback PNBA 92 (125) 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti liftback KGBA 88 (120) 1596 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti liftback RHBA 81 (110) 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi liftback FFBA 74 (100) 1753 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi liftback QYBA, KHBA 92 (125) 1753 2007.06 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 liftback AOBC, AOBA, TBBA 107 (145) 1999 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost liftback TPBA 176 (240) 1999 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel liftback TBBB, TBBA 107 (145) 1999 2009.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG liftback TBBA 107 (145) 1999 2009.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi liftback TNBA 149 (203) 1999 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi liftback AZBA 96 (130) 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi liftback UFBB, QXBA, UFBA, QXBB 103 (140) 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi liftback TXBB, TXBA 120 (163) 1997 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi liftback KLBA, TYBA, LPBA 85 (115) 1997 2007.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi liftback UKBA, UKBB, AZBC 100 (136) 1997 2007.03 - 2014.12
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi liftback KNBA 147 (200) 2179 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi liftback Q4BA 129 (175) 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 liftback SEBA 118 (160) 2261 2007.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 liftback HUBA 162 (220) 2521 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost kombi JTBB, JTBA 118 (160) 1596 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi kombi T1BA, T1BB, T1BC 85 (115) 1560 2011.02 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti kombi KGBA 88 (120) 1596 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti kombi RHBA 81 (110) 1596 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti kombi PNBA 92 (125) 1596 2007.03 - 2010.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi kombi QYBA, KHBA 92 (125) 1753 2007.06 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi kombi FFBA 74 (100) 1753 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 kombi AOBC, AOBA, TBBA 107 (145) 1999 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost kombi TPBA 176 (240) 1999 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel kombi TBBB, TBBA 107 (145) 1999 2009.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG kombi TBBA 107 (145) 1999 2009.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi kombi TNBA 149 (203) 1999 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi kombi KLBA, TYBA, LPBA 85 (115) 1997 2007.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi kombi TXBB, TXBA 120 (163) 1997 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi kombi UKBA, UKBB, AZBC 100 (136) 1997 2007.03 - 2014.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi kombi AZBA 96 (130) 1997 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi kombi UFBB, QXBA, UFBA, QXBB 103 (140) 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi kombi Q4BA 129 (175) 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi kombi KNBA 147 (200) 2179 2010.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 kombi SEBA 118 (160) 2261 2007.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5 kombi HUBA 162 (220) 2521 2007.03 - 2012.12
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 TDCi sedan T1BA, T1BB, T1BC 85 (115) 1560 2010.12 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.6 Ti sedan PNBA 92 (125) 1596 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi sedan FFBA 74 (100) 1753 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 sedan AOBC, AOBA, TBBA 107 (145) 1999 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 Flexifuel sedan TBBB, TBBA 107 (145) 1999 2009.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 LPG sedan TBBA 107 (145) 1999 2009.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi sedan AZBA 96 (130) 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi sedan TXBB, TXBA 120 (163) 1997 2010.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi sedan KLBA, TYBA, LPBA 85 (115) 1997 2007.11 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi sedan UFBB, QXBA, UFBA, QXBB 103 (140) 1997 2007.03 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.2 TDCi sedan Q4BA 129 (175) 2179 2008.03 - 2010.10
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.3 sedan SEBA 118 (160) 2261 2007.07 - 2015.01
FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.5 sedan HUBA 162 (220) 2521 2007.03 - 2015.01
FORD S-MAX (WS) 1.6 EcoBoost nadwozie wielkopojemne (MPV) JTWA, JTWB 118 (160) 1596 2011.02 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 1.6 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) T1WA, T1WB 85 (115) 1560 2011.02 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 1.8 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) QYWA 92 (125) 1753 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 nadwozie wielkopojemne (MPV) AOWA, AOWB 107 (145) 1999 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 EcoBoost nadwozie wielkopojemne (MPV) TPWA 176 (240) 1999 2010.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 EcoBoost nadwozie wielkopojemne (MPV) TNWB 146 (199) 1999 2010.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 EcoBoost nadwozie wielkopojemne (MPV) TNWA 149 (203) 1999 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 Flexifuel nadwozie wielkopojemne (MPV) TBWB, TBWA 107 (145) 1999 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) UKWA, AZWC 100 (136) 1997 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) QXWC, UFWA, QXWA, QXWB 103 (140) 1997 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) TYWA, KLWA 85 (115) 1997 2007.11 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) TXWA 120 (163) 1997 2010.03 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.0 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) AZWA 96 (130) 1997 2006.05 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.2 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) KNWA 147 (200) 2179 2010.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.2 TDCi nadwozie wielkopojemne (MPV) Q4WA 129 (175) 2179 2008.03 - 2012.12
FORD S-MAX (WS) 2.3 nadwozie wielkopojemne (MPV) SEWA 118 (160) 2261 2007.07 - 2014.12
FORD S-MAX (WS) 2.5 ST nadwozie wielkopojemne (MPV) HUWA 162 (220) 2521 2006.05 - 2014.12

VOLVO
 
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
VOLVO S80 II (124) 1.6 D DRIVe sedan D 4164 T 80 (109) 1560 2010.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 1.6 DRIVe sedan D 4162 T 84 (114) 1560 2011.06 - .
VOLVO S80 II (124) 2.0 sedan B 4204 S3 107 (146) 1999 2008.01 - 2012.09
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel sedan B 4204 S4 107 (146) 1999 2008.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi sedan D 4204 T 100 (136) 1997 2008.02 - 2011.03
VOLVO S80 II (124) 2.4 D sedan D 5244 T14 129 (175) 2400 2010.01 - 2011.03
VOLVO S80 II (124) 2.4 D sedan D 5244 T5, D 5244 T19 120 (163) 2400 2006.03 - .
VOLVO S80 II (124) 2.5 T sedan B 5254 T6 147 (200) 2521 2006.03 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel sedan B 5254 T8 147 (200) 2521 2008.05 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel sedan B 5254 T11 170 (231) 2521 2010.01 - 2011.12
VOLVO S80 II (124) 3.2 sedan B 6324 S 175 (238) 3192 2006.03 - .
VOLVO S80 II (124) 3.2 sedan B 6324 S5 179 (243) 3192 2010.01 - .
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD sedan B 6324 S5 179 (243) 3192 2010.01 - 2012.12
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD sedan B 6324 S 175 (238) 3192 2007.01 - 2010.12
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD sedan B 8444 S 232 (316) 4414 2006.03 - 2012.03
VOLVO S80 II (124) D3 / D4 sedan D 5204 T2, D 5204 T3 120 (163) 1984 2010.01 - .
VOLVO S80 II (124) D5 sedan D 5244 T4 136 (185) 2400 2006.03 - .
VOLVO S80 II (124) D5 sedan D 5244 T10 151 (205) 2400 2010.01 - .
VOLVO S80 II (124) D5 sedan D 5244 T11, D 5244 T15 158 (215) 2400 2011.06 - .
VOLVO S80 II (124) D5 AWD sedan D 5244 T10 151 (205) 2400 2010.01 - .
VOLVO S80 II (124) D5 AWD sedan D 5244 T15 158 (215) 2400 2011.06 - .
VOLVO S80 II (124) D5 AWD sedan D 5244 T4 136 (185) 2400 2007.01 - .
VOLVO S80 II (124) T4 sedan B 4164 T 132 (180) 1596 2010.10 - .
VOLVO S80 II (124) T5 sedan B 4204 T7 177 (241) 1999 2010.10 - .
VOLVO S80 II (124) T6 AWD sedan B 6304 T2 210 (286) 2953 2007.01 - 2010.12
VOLVO S80 II (124) T6 AWD sedan B 6304 T4 224 (305) 2953 2010.10 - 2016.12
VOLVO V70 III (135) 1.6 D kombi D 4164 T 80 (109) 1560 2009.07 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 1.6 DRIVe / D2 kombi D 4162 T 84 (114) 1560 2011.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 kombi B 4204 S3 107 (145) 1999 2007.10 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 D kombi D 4204 T 100 (136) 1997 2007.10 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel kombi B 4204 S4 107 (146) 1999 2008.01 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.4 D kombi D 5244 T5, D 5244 T19 120 (163) 2400 2007.04 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) 2.4 D kombi D 5244 T14 129 (175) 2400 2009.04 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T kombi B 5254 T6 147 (200) 2521 2007.08 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel kombi B 5254 T11 170 (231) 2521 2009.04 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel kombi B 5254 T8 147 (200) 2521 2008.05 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) 3.2 kombi B 6324 S 175 (238) 3192 2007.08 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD kombi B 6324 S 175 (238) 3192 2007.04 - 2010.12
VOLVO V70 III (135) D3 / D4 kombi D 5204 T2, D 5204 T3 120 (163) 1984 2010.03 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D5 kombi D 5244 T4 136 (185) 2400 2007.04 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) D5 kombi D 5244 T10 151 (205) 2400 2008.10 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) D5 kombi D 5244 T11, D 5244 T15 158 (215) 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD kombi D 5244 T4 136 (185) 2401 2007.04 - 2009.12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD kombi D 5244 T15 158 (215) 2400 2011.04 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD kombi D 5244 T10 151 (205) 2400 2009.12 - 2011.12
VOLVO V70 III (135) T4 kombi B 4164 T 132 (180) 1596 2010.10 - 2015.12
VOLVO V70 III (135) T5 kombi B 4204 T7 177 (241) 1999 2010.01 - 2014.12
VOLVO V70 III (135) T6 AWD kombi B 6304 T2 210 (286) 2953 2007.08 - 2010.12
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD kombi D 5244 T5, D 5244 T17, D 5244 T16 120 (163) 2400 2007.08 - .
VOLVO XC70 II (136) 3.2 AWD kombi B 6324 S 175 (238) 3192 2007.08 - 2011.12
VOLVO XC70 II (136) 3.2 AWD kombi B 6324 S5 179 (243) 3192 2010.05 - .
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD kombi

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.