Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Hamulce » Tarcze hamulcowe » TRW DF4294 Tarcza hamulcowa
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
TRW DF4294 Tarcza hamulcowa

TRW DF4294 Tarcza hamulcowa

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 99,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)




TRW

Tarcza hamulcowa TRW DF4294

TRW
 





Specyfikacja techniczna:


Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22

Minimalna grubość [mm]: 19

Średnica otworu centrującego [mm]: 65

Wysokość [mm]: 49,5

Wymiar gwintu: 15,5

Średnica otworu [mm]: 112

Ilość otworów: 5

Średnica [mm]: 280

Lokalizacja w aucie: z przodu

 

Numery części OEM

 
Producent Numer OEM
A.B.S. 17522
A.P. 24853
ACDELCO AC2654D
APEC DSK2228
ATE 24012202101
ATE 24032202101
AUDI 1K0 615 301 AC
AUDI 1K0 615 301 AK
AUDI 1K0 615 301 AS
AUDI 1K0 615 301 S
AUDI 5C0 615 301
BENDIX 562237B
BENDIX 562237BC
BLUEPRINT ADV184317
BORG BECK BBD4314
BOSCH 0 986 479 098
BOSCH 0 986 479 940
BOSCH F 026 A06 781
BRAKE ENG DI956254
BREMBO 09.9167.10
BREMBO 09916711
BREMBO 0991671X
BREMBO 09916775
CAR 1421019
CAR HPD1019
DELPHI BG3832
DELPHI BG3832C
FEBI 22904
FERODO DDF1223
FERODO DDF12231
FERODO DDF1223C1
FIRST LINE FBD1324
FTE BS5417
FTE BS5417HB
GIRLING 6042941
HELLA 8DD 355 109-551
HELLA 8DD 355 109-561
JURID 562237J
JURID 562237JC
LEMFO 27431 01
LPR A1001V
MAG 351014320500
MAPCO 25832
METELLI 230733
METELLI 230733C
METZGER 24853
METZGER 24853V
METZGER X24853
MEYLE 115 521 1044
MEYLE 115 521 1044/PD
MEYLE 1835211044PD
MIN MDC1639
MIN MDK0219
NATIONAL NBD1293
NK 2047143
NK 204787
NK 314787
NK 344787
PAGID 54207
PAGID 54207PRO
PEX 140851
PILENGA V860
QH BENELUX 58116
QUINTON HA 664710
QUINTON HA BDC5417
QUINTON HA BSF5417
REMSA 664710
ROADHOUS 664710
ROULUNDS D2654
SEAT 1K0 615 301 AC
SEAT 1K0 615 301 AK
SEAT 1K0 615 301 S
SKODA 1K0 615 301 AC
SKODA 1K0 615 301 AK
SKODA 1K0 615 301 S
SKODA JZW 615 301 A
ST-TEMPLIN 0311010510
ST-TEMPLIN 0311010515
SWAG 32922904
TEXTAR 92120700
TEXTAR 92120703
TEXTAR 92120705
TEXTAR 98200120701
TRISCAN 812029171
TRISCAN 812029171C
TRUSTING DF931
TTC 0735185
VALEO 186754
VALEO 297754
VW FAW 16D 615 301
VW FAW L1KD615301C
VW SVW 16D 615 301
VW 1K0 615 301 AC
VW 1K0 615 301 AK
VW 1K0 615 301 AS
VW 5C0 615 301
VW JZW 615 301 A
WOKING P664710
ZIMMERMANN 600323300
ZIMMERMANN 600323320
ZIMMERMANN 600323352
 



Odpowiednie dla pojazdów:


SEAT
VW
SKODA
AUDI
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CBZB 77 (105) 1197 2010.04 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) CGGB, BXW 63 (86) 1390 2006.05 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAXC 92 (125) 1390 2007.11 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 nadwozie wielkopojemne (MPV) BSE, CMXA, BSF, CCSA, BGU 75 (102) 1595 2004.03 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG nadwozie wielkopojemne (MPV) CHGA 75 (102) 1595 2009.09 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAYC 77 (105) 1598 2009.10 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAYB 66 (90) 1598 2010.11 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CDAA, BYT, BZB 118 (160) 1798 2007.01 - .
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BKC, BXE, BJB, BLS 77 (105) 1896 2004.04 - .
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI nadwozie wielkopojemne (MPV) BLR, BLY, BVY, BVZ 110 (150) 1984 2004.05 - 2009.03
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BMM 103 (140) 1968 2005.11 - .
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) AZV 100 (136) 1968 2004.03 - 2009.05
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BMN, CEGA 125 (170) 1968 2006.03 - .
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) CFHC, BKD 103 (140) 1968 2004.03 - .
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI nadwozie wielkopojemne (MPV) BWA 147 (200) 1984 2006.04 - 2009.05
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CBZB 77 (105) 1197 2010.04 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) CGGB, BXW 63 (86) 1390 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAXC 92 (125) 1390 2007.11 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 nadwozie wielkopojemne (MPV) BSE, CMXA, BSF, CCSA 75 (102) 1595 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG nadwozie wielkopojemne (MPV) CHGA 75 (102) 1595 2009.09 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAYC 77 (105) 1598 2009.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAYB 66 (90) 1598 2010.11 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CDAA, BYT, BZB 118 (160) 1798 2007.01 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BKC, BXE, BLS 77 (105) 1896 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI nadwozie wielkopojemne (MPV) BVY, BVZ 110 (150) 1984 2006.10 - 2009.03
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BMM 103 (140) 1968 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BMN, CEGA 125 (170) 1968 2007.06 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) BKD, CFHC 103 (140) 1968 2006.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 nadwozie wielkopojemne (MPV) CFHC 103 (140) 1968 2010.10 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 nadwozie wielkopojemne (MPV) BMM 103 (140) 1968 2007.06 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 nadwozie wielkopojemne (MPV) BMN, CEGA, CFJA 125 (170) 1968 2007.06 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 nadwozie wielkopojemne (MPV) CCZB 155 (211) 1984 2009.05 - .
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 nadwozie wielkopojemne (MPV) BWA 147 (200) 1984 2007.06 - 2009.05
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI liftback AHF, ASV 81 (110) 1896 1999.11 - 2006.06
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI liftback ALH, AGR 66 (90) 1896 1999.11 - 2006.06
SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI liftback CBZB 77 (105) 1197 2010.02 - 2012.12
SEAT LEON (1P1) 1.4 16V liftback CGGB, BXW 63 (86) 1390 2006.06 - 2012.12
SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI liftback CAXC 92 (125) 1390 2007.11 - 2012.12
SEAT LEON (1P1) 1.6 liftback BSE, CMXA, BSF, CCSA 75 (102) 1595 2005.07 - 2012.12
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI liftback CAYB 66 (90) 1598 2010.11 - 2012.12
SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI liftback CAYC 77 (105) 1598 2010.02 - 2012.12
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI liftback BKC, BXE, BLS 77 (105) 1896 2005.07 - 2010.12
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI liftback AZV 100 (136) 1968 2005.07 - 2010.05
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI liftback BMM 103 (140) 1968 2005.10 - 2010.10
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V liftback CFHC, BKD, CLCB 103 (140) 1968 2005.07 - 2012.12
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) BXW 63 (86) 1390 2006.05 - 2009.05
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI nadwozie wielkopojemne (MPV) CAXC 92 (125) 1390 2007.11 - 2009.05
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 nadwozie wielkopojemne (MPV) BSE, BSF, CCSA, BGU 75 (102) 1595 2004.10 - 2009.05
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BKC, BXE, BJB, BLS 77 (105) 1896 2004.10 - 2009.05
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) AZV 100 (136) 1968 2004.09 - 2009.05
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI nadwozie wielkopojemne (MPV) BMM 103 (140) 1968 2005.11 - 2009.05
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V nadwozie wielkopojemne (MPV) BKD 103 (140) 1968 2004.04 - 2009.05

VW
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI liftback CBZB 77 (105) 1197 2011.07 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 16V liftback CYVD 77 (105) 1197 2014.12 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI liftback CZDA 110 (150) 1395 2014.12 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI liftback CNWA, CTKA, CAVD, CTHD 118 (160) 1390 2011.10 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI liftback CAYC 77 (105) 1598 2011.10 - 2016.07
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI liftback CVCA, CUUB, DELA 110 (150) 1968 2014.07 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI liftback CFFB, CJAA 103 (140) 1968 2011.04 - 2016.07
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI liftback CUUA 81 (110) 1968 2014.06 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI liftback CCTA, CCZA, CBFA 147 (200) 1984 2011.04 - 2016.07
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI liftback CPLA, CPPA 155 (211) 1984 2012.12 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI liftback CULC 162 (220) 1984 2014.12 - .
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 liftback CCCA, CBTA, CBUA 125 (170) 2480 2011.04 - .
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI kabriolet CBZB 77 (105) 1197 2011.12 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 16V kabriolet CYVD 77 (105) 1197 2014.12 - .
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI kabriolet CZDA 110 (150) 1395 2014.12 - .
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI kabriolet CNWA, CTKA, CAVD, CTHD 118 (160) 1390 2011.12 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI kabriolet CAYC 77 (105) 1598 2011.12 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI kabriolet CVCA, CUUB, DELA 110 (150) 1968 2014.09 - .
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI kabriolet CUUA 81 (110) 1968 2014.06 - .
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI kabriolet CFFB, CJAA 103 (140) 1968 2012.04 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI kabriolet CBFA, CCTA, CCZA 147 (200) 1984 2011.12 - 2016.07
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI kabriolet CPLA, CPPA 155 (210) 1984 2012.12 - .
VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI kabriolet CULC 162 (220) 1984 2014.12 - .
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI Furgon CBZB 77 (105) 1197 2010.09 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI Furgon CBZA 63 (86) 1197 2010.09 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 Furgon BCA 55 (75) 1390 2004.03 - 2006.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 Furgon BUD 59 (80) 1390 2006.05 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 Furgon BGU, BSE, BSF 75 (102) 1595 2004.04 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel Furgon CHGA 75 (102) 1595 2011.05 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI Furgon CAYE 55 (75) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI Furgon CAYD 75 (102) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI Furgon BLS, BJB 77 (105) 1896 2004.04 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI Furgon BSU 55 (75) 1896 2005.09 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion Furgon BLS 77 (105) 1896 2008.11 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel Furgon BSX 80 (109) 1984 2006.04 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI Furgon BST, BDJ 51 (70) 1968 2004.03 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon CFHE 62 (85) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon CLCA 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon CFJA 125 (170) 1968 2012.05 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI Furgon BMM 103 (140) 1968 2007.09 - 2010.08
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V Furgon CLCB, CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion Furgon CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion Furgon CFHE 62 (85) 1968 2010.12 - 2015.05
VW CADDY III Furgon (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion Furgon CFHF 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI kombi CBZB 77 (105) 1197 2010.09 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI kombi CBZA 63 (86) 1197 2010.09 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4 kombi BUD 59 (80) 1390 2006.05 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4 kombi BCA 55 (75) 1390 2004.03 - 2006.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 kombi BGU, BSE, BSF 75 (102) 1595 2004.04 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel kombi CHGA 75 (102) 1595 2011.05 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI kombi CAYE 55 (75) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI kombi CAYD 75 (102) 1598 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI kombi BLS, BJB 77 (105) 1896 2004.04 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI kombi BSU 55 (75) 1896 2005.09 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion kombi BLS 77 (105) 1896 2008.05 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel kombi BSX 80 (109) 1984 2006.04 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI kombi BST, BDJ 51 (70) 1968 2004.03 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI kombi CFJA 125 (170) 1968 2012.05 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI kombi BMM 103 (140) 1968 2007.09 - 2010.08
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI kombi CLCA 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V kombi CLCB, CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion kombi CFHC 103 (140) 1968 2010.11 - 2015.05
VW CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion kombi CFHF 81 (110) 1968 2010.08 - 2015.05
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.2 TSI liftback CBZB 77 (105) 1197 2009.11 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V liftback BCA 55 (75) 1390 2005.01 - 2006.11
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V liftback CGGA, BUD 59 (80) 1390 2006.05 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 FSI liftback BLN 66 (90) 1390 2005.07 - 2006.11
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI liftback BMY 103 (140) 1390 2006.05 - 2008.06
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI liftback CNWA, CAVD, CTHD 118 (160) 1390 2008.06 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI liftback CAXA 90 (122) 1390 2007.06 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 liftback CMXA, CCSA, BSE, BSF 75 (102) 1595 2005.05 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel liftback CHGA 75 (102) 1595 2009.05 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 FSI liftback BLF 85 (115) 1598 2004.12 - 2008.05
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 MultiFuel liftback CMXA, CCSA 75 (102) 1595 2007.11 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI liftback CAYC 77 (105) 1598 2009.03 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI liftback CAYB 66 (90) 1598 2009.02 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI liftback BLS, BKC, BXE 77 (105) 1896 2005.01 - 2009.01
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI liftback BXF, BRU, BXJ 66 (90) 1896 2005.05 - 2008.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI liftback BLY, BVY, BVZ, BLR 110 (150) 1984 2005.05 - 2008.06
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI liftback CLCA, CBDC 81 (110) 1968 2009.01 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI liftback BEE 96 (131) 1968 2005.05 - 2007.05
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI liftback CFHB, CBDA, AZV 100 (136) 1968 2005.05 - 2013.12
VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 16V liftback BKD, CFHC, CBDB 103 (140) 1968 2005.01 - 2013.12
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V liftback BCA 55 (75) 1390 2003.10 - 2006.05
VW GOLF V (1K1) 1.4 16V liftback BUD 59 (80) 1390 2006.05 - 2008.11
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI liftback BKG, BLN 66 (90) 1390 2003.10 - 2006.07
VW GOLF V (1K1) 1.6 liftback BGU,

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.