Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Hamulce » Klocki hamulcowe » Klocki hamulcowe TRW GDB1933 - komplet
Kontakt
  • ExpressParts.pl
    Zbigniew Zasada
    Ul. Swobody 15
    70-674 Szczecin
    REGON: 811242400
    NIP: 9551393052

  • E-mail:kontakt@expressparts.pl
  • Telefon888 530 456
    692 194 466
  • Gadu Gadu3543322
  • Godziny działania sklepuPon-Pt, w godzinach 9:00 - 17:00, soboty 9:00 - 12:00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Klocki hamulcowe TRW GDB1933  - kompletKlocki hamulcowe TRW GDB1933  - komplet
Klocki hamulcowe TRW GDB1933  - kompletKlocki hamulcowe TRW GDB1933  - komplet

Klocki hamulcowe TRW GDB1933 - komplet

Koszt wysyłki: od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 120,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)



TRW 

Komplet klocków hamulcowych
TRW GDB1933

TRW


 
 

Komplet na oś

Długość [mm]: 129,0

Wysokość [mm]: 71,5

Grubość [mm]: 19,0

 

Numery części OEM

 
Producent Numer OEM
A.B.S. 37912
A.B.S. P50094
ATE 13046027782
ATE 13047027782
BENDIX 573402B
BORG BECK BBP2345
BOSCH 0 986 494 663
BOSCH 0 986 TB3 194
BRAKE ENG PA1980
BREMBO P 50 094X
BREMBO P50094
BREMBO P50094N
COBREQ N-2002
DELPHI LP2442
DON PCP1409
FEBI 16869
FERODO FDB4428
FREMAX FBP-1881
GIRLING 6119331
HELLA 8DB 355 019-751
HELLA 8DB 355 026-491
HELLAPAGID 8DB 355 019-751
HELLAPAGID 8DB 355 026-491
ICER 182062
JURID 573402J
MAG 363700202152
MAG 363700450094
MAG 363916060842
MAG 363916060874
MAPCO 6648
MERCEDES-BENZ 006 420 48 20
MERCEDES-BENZ 008 420 04 20
MERCEDES-BENZ A 008 420 04 20
METELLI 22-0964-0
METZGER 1170149
METZGER 148708
MEYLE 025 253 2619
MEYLE 025 253 2619/PD
MIN MDB3246
NK 223372
PAGID T2152
REMSA 1487.08
ROADHOUS 2148708
TEXTAR 2532601
TEXTAR 2532603
TEXTAR 2532619214
TRISCAN 811023073
TTC 0235431
VALEO 601317
ZIMMERMANN 253261901


Odpowiednie dla:

MERCEDES-BENZ
Model Typ silnika kw (PS) ccm Rok produkcji
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 180 (117.342) coupe M 270.910 90 (122) 1595 2013.01 - .
MERCEDES-BENZ CLA coupe (C117) CLA 180 CDI / d (117.312) coupe OM 607.951 80 (109) 1461 2013.10 - .
MERCEDES-BENZ KLASA A (W176) A 160 (176.041) liftback M 270.910 75 (102) 1595 2015.07 - .
MERCEDES-BENZ KLASA A (W176) A 160 CDI / d (176.011) liftback OM 607.951 66 (90) 1461 2013.06 - .
MERCEDES-BENZ KLASA A (W176) A 180 (176.042) liftback M 270.910 90 (122) 1595 2012.06 - .
MERCEDES-BENZ KLASA A (W176) A 180 CDI (176.000) liftback OM 651.901 80 (109) 1796 2012.06 - .
MERCEDES-BENZ KLASA A (W176) A 180 CDI / d (176.012) liftback OM 607.951 80 (109) 1461 2012.06 - .
MERCEDES-BENZ KLASA B (W246, W242) B 160 (246.241) liftback M 270.910 75 (102) 1595 2015.07 - .
MERCEDES-BENZ KLASA B (W246, W242) B 160 CDI / d (246.211) liftback OM 607.951 66 (90) 1461 2013.05 - .
MERCEDES-BENZ KLASA B (W246, W242) B 180 (246.242) liftback M 270.910 90 (122) 1595 2011.11 - .
MERCEDES-BENZ KLASA B (W246, W242) B 180 CDI (246.200) liftback OM 651.901 80 (109) 1796 2011.11 - .
MERCEDES-BENZ KLASA B (W246, W242) B 180 CDI / d (246.212) liftback OM 607.951 80 (109) 1461 2013.02 - .

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl