Marki Istnieją 27 marki

na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 27 przedmiotów
 • ATE

  Marka ATE została stworzona dla wszystkich części zamiennych związanych z układem hamulcowych. Można znaleźć tutaj zarówno części mechaniczne, jak i hydrauliczne jako najwyższej jakości zamienniki oraz części służące do ulepszania, modernizacji i optymalizacji - dla bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy. Ciągłe badania i rozwój, duże serie produktów liczone w milionach egzemplarzy, a także doświadczenia w sporcie motorowym sprawiają, że ATE dostarcza do przemysłu samochodowego części najwyższej jakości.

 • Bosch

  Od ponad stu lat marka Bosch nieodmiennie kojarzy się z przełomowymi wynalazkami w technice samochodowej. Technologie i produkty takie jak świeca zapłonowa, rozrusznik, ABS, ESP czy też Common Rail nierozerwalnie wiążą się z firmą Bosch. Nowatorskie technologie wdrażane i rozwijane przez firmę Bosch stanowią znaczący wkład w rozwój samochodów.

  0 produkty

 • Castrol

  Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Dużą uwagę przywiązuje do współpracy z koncernami samochodowymi (m.in. VW, Toyota, BMW, DAF, Ford, Volvo czy MAN).
 • Contitech

  Firma ContiTech jest największym na świecie specjalistą w zakresie technologii kauczuku i tworzyw sztucznych w obszarze non tire rubber (przemysłu gumowego). Przedsiębiorstwo – dział spółki Continental AG – zajmuje się rozwojem i produkcja części funkcjonalnych, komponentów i systemów stosowanych w branży samochodowej oraz w innych ważnych gałęziach przemysłu.

 • Dayco

  Dayco jest liderem w zakresie opracowywania, projektowania, produkcji oraz dystrybucji szerokiej gamy pasków, napinaczy i kół pasowych na rynek pojazdów osobowych, transportu drogowego, budownictwa, rolnictwa oraz przemysłowy.

  0 produkty

 • Elring

  Duża popularność i sukces odniesiony na rynku części zamiennych na całym świecie są oparte na sile innowacji oraz doświadczeniu zdobytym w zakresie wyposażenia fabrycznego. Od wielu lat posiadająca bogatą tradycję marka „Elring – Das Original” jest synonimem najwyższej jakości, bezpieczeństwa, serwisu, szybkiej dostępności oraz niezawodności.

 • FAG

  Od 2001 FAG należy do Grupy Schaeffler i oferuje produkty dla lotnictwa i kosmonautyki, motoryzacji i przemysłu maszynowego. Od lat produkty FAG cieszą się niesłabnącą popularnością wśród Klientów ceniących przede wszystkim jakość.

 • Gates

  Gates Corporation, z siedzibą w Denver w USA, jest wiodącym producentem nowoczesnych pasów napędowych i przewodów giętkich, które znajdują zastosowanie w przemyśle, hydraulice, agrotechnice i motoryzacji. Firma Gates jest dostawcą dla wszystkich głównych producentów samochodów, zaopatruje również światowy rynek części zamiennych. Podstawowe branże obsługiwane przez firmę to: motoryzacja, transport, agrotechnika, przemysł wydobywczy, budownictwo, sprzęt biurowy, technika komputerowa i przetwórstwo żywności.

 • INA

  Niemieckie przedsiębiorstwo INA, założone przez braci Schaeffler, od 1946 roku zajmuje się wyrobem szerokiego zakresu komponentów na potrzeby przemysłu oraz motoryzacji. Produkowane w zakładach INA elementy stosowane w układach rozrządu o zmiennej fazie wykorzystano na potrzeby pierwszego montażu w samochodach marki Porsche. Obecnie wyroby marki INA cieszą się zaufaniem klientów indywidualnych oraz wielu europejskich producentów samochodów za sprawą jakości, innowacyjności i niezawodności, którą zawdzięczają starannemu doborowi materiałów oraz drobiazgowym procedurom testów. W ofercie firmy znajdują się zarówno kompletne zestawy rozrządów, jak i poszczególne komponenty dla szerokiego zakresu silników.

 • Knecht

  Marka Knecht jest częścią rodziny MAHLE od dziesięcioleci. Jako specjalista w dziedzinie filtrów oznacza silną wartość marki i silne relacje z klientami w całej Europie.

 • KYB

  KYB jest największym na świecie producentem amortyzatorów dla przemysłu motoryzacyjnego. Każdego tygodnia na całym świecie powstaje ponad milion amortyzatorów KYB. KYB Europe zapewnia obsługę klientów oraz dostęp do najwyższej jakości wyrobów w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 • Lemforder

  Niezależnie od tego, czy zależy Ci na wysokich osiągach, czy też na komforcie jazdy elementy zawieszenia marki LEMFÖRDER są dostosowane do Twoich potrzeb i stylu jazdy. Zapewniają najwyższą wydajność a przede wszystkim bezpieczeństwo bez względu na rodzaj nawierzchni.

Pokazuje 1 - 12 z 27 przedmiotów